Oferta

O produkcie

Pellet czyli granulki z drewna są nowym, ekologicznym, powszechnie narastającym trendem dla ogrzewania. Pellet składa się z odpadów drewna i trocin. Jest prasowany pod wysokim ciśnięciem. Jest wykorzystywany w przemyśle (elektrownie) jak i zarówno dla ogrzewania domów. Pellet jako nowy trend ekologiczny dla ogrzewania jest najlepszą alternatywą tradycyjnych surowców (np. węgiel).

Kilka z zalet charakteryzujących pellet którego jesteśmy producentem a mianowicie że ma on bardzo niską zawartość popiołu i niską wilgotność, nie zawiera szkodliwych substancji szkodzących środowisku. Ze względu na niską cenę pelletu ludzie coraz częściej rezygnują ze starych sposobów ogrzewania i instalują w domy kotły, które są bardzo wydajne i łatwe w obsłudze. Pellet drzewny nadaje się prawie do wszystkich kotłów używających paliwa stałe. Pellet drzewny także może być zastępowany w kotłach na ekogroszek.

Dlaczego pellet?

  1. Nie brudzi miejsca przechowywania, ponieważ składa się z trocin drewnianych i jest prasowany pod wysokim ciśnieniem, a więc nie brudzi miejsce przechowywania.
  2. Popiół po spaleniu można z pewnością stosować jako nawóz.
  3. Pellet jest ekopaliwem CO2 około 1-0%
  4. Niewielka zawartość popiołu po spaleniu, około 1,74%. Także warto dodać, że ten popiół nadaje się jako nawóz. W przypadku pelletu jest to 17,5 kg nawozu..
  5. Prawie taka sama kaloryczność jak i u ekogroszka (1 tona pelletu = 0,8 tony ekogroszku).
  6. Łatwy w przechowywaniu, może być magazynowany w piwnicy w workach po 15-25 kg.
  7. Podczas spalania nie emituje żadnych złych zapachów (bo jest zrobiony z drewna).
  8. Wilgotność około 6%, co w sumie jest bardzo dobre w porównaniu z ekogroszkiem.
  9. Pellet drzewny składa się z trocin, odpadów drewna, a więc jest zawsze przechowywany w suchych miejscach. Zły pellet można łatwo zauważyć, bo jeżeli jest mokry, czy wilgotny to się rozpada. Także warto dodać, że nasz pellet który produktujemy sprzedawany tuż po produkcji, a więc nie traci kaloryczności ani swojej wartości.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalne podejście
Profesjonalne podejście
Gwarancja jakości
Gwarancja jakości
Najniższe ceny
Najniższe ceny

 

 

Oferujemy pellet drzewny w atrakcyjnych cenach.

Jako producent pelletu doszliśmy do perfekcyjnego doboru składników z których powstaje nasz dobrej jakości pellet.

Możecie Państwo szukać i porównywać ceny gdzie można kupić taniej pellet drzewny, ale my jako firma z wyżej wymienionymi informacjami oferujemy produkt o wysokiej jakości wydany zaraz po produkcji.

U nasz dostaniesz najlepszą ofertę pelletu drzewnego na rynku, ze względu na to że posiadamy wiele promocji i rabatów dla nowych Klientów którzy są zainteresowani ofertą oraz kupnem naszego pelletu.

Chcesz mieć dobrej jakości opał, zgłoś się do nas.